fb
Nyitott Iskolákért Alapítvány Nyitott Iskolákért Alapítvány Nyitott Iskolákért Alapítvány

LEGFRISSEBB HÍREINK

MagNet Bank KAP pályázat
A MagNet Bank KAP pályázatának köszönhetően múlt héten a dunaföldvári Beszédes József Általános Iskolában jártunk, ahol a tantestület 9 tagja térítésmentesen vehetett részt Alapítványunk pozitív fegyelmezés tréningjén. Fantasztikus 3 napot töltöttünk együtt, lenyűgözött bennünket, hogy a pedagógusok milyen elkötelezetten dolgoznak a gyerekekért a nehéz tanulói összetétel és kihívást jelentő fegyelmezési helyzetek ellenére!
Pozitív fegyelmezés
Újra pozitív fegyelmezés nyílt csoport indul májusban! Időpont: MÁJUS 19-21. Early Bird akció: április 25-ig 15% kedvezmény a részvételi díjból! A jelentkezés már elindult, mindenkit szeretettel várunk!